piątek, 4 marca 2011

śpiące bliźniaki

Dwa śpiworki inne niż wszystkie.

Dlaczego inne?
Na przykład dlatego, że w ich wnętrzu zamiast zwykłego, poliestrowego ocieplenia kryje się najprawdziwsza wełna. To ona sprawia, zę spiworki "oddychają" i mają niezwykłą zdolnośc do termoregulacji. To znaczy, że w śpiworku nie jest ani za zimno, ani za gorąco, niezależnie od pory roku.
Dzięki wełnie dzieciątku jest w śpiworku ciepło, nawet kiedy ma zmoczone ubranko.Te śpiworki są inne od wszystkich także ze wględu na tkaniny. Uszyte są z grubej bawełny, a ich wzory są wyjątkowe, bo przybyły do mnie z dalekiej podróży.

Co jeszcze? Może to, że śpiworki są dwustronne? Wełny nie trzeba często prać, wystarczy ją czasami przewietrzyć. Jesli masz ochote na małą odmianę, wystarczy śpiworek odwrócić na drugą stronę.
Śpiworki mają bezpieczne suwaki i występują w rozmiarze 0-6 miesięcy.


3 komentarze:

  1. Piękne. Używamy śpiworka od początku (1,5 roku). Nie ma większych w ofercie?

    OdpowiedzUsuń
  2. Agnieszko, dziękuję! pewnie mogły by być większe, ale te tkaniny sa nierozciągliwe i duzemu dzieciaczkowi nie byłoby juz tak wygodnie, bo nie da się w tym raczej wstać i pochodzić po łózcezku. Mój synek połtoraroczny juz nie chciał się przymierzyć do tego typu spiworka. Ale ja zawsze chętnie uszyję :)

    OdpowiedzUsuń
  3. moja córka ruchliwa na maxa śpi w śpiworku i potrafi świetnie w nicm chodzić. Te większe są po prostu duuużo duuużo większe. Także batorysia nie ściemniaj tylko szyj! :-)

    OdpowiedzUsuń